Bogusława Boyen Radca Prawny
Kancelaria Prawna
Kancelaria Prawna
Nasz zespół

Bogusława Boyen - Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła aplikacje sędziowską przy ówczesnym Sądzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach od 1975 roku. Od 2007 roku zajmuje stanowisko Sędziego w Wyższym Sądzie Dyscyplinarnym przy Krajowej Radzie Radców Prawnych.

Prawnik z wszechstronnym przygotowaniem i ponad trzydziestoletnim doświadczeniem prawniczym. W swojej długoletniej karierze zajmowała się obsługą prawną wielu podmiotów gospodarczych a także urzędów administracji państwowej i samorządowej. W latach 1990 - 2010 roku sprawowała urząd Sekretarza Miasta Tarnobrzeg. Posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego prawa administracyjnego oraz prawa pracy. Specjalizuje się w obszarach prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego (w tym postępowań sądowych) oraz prawa gospodarczego.


 Katarzyna Boyen- Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie. W latach 2007 – 2011 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W 2011 roku uzyskała tytuł adwokata.

Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając aplikację adwokacką w kancelarii adwokackiej w Warszawie. Jest prawnikiem z wszechstronnym doświadczeniem w obszarze prawa procesowego (postępowanie cywilne jak i karne). Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Włada biegle językiem angielskim.
 


 
Strona głównaNasz zespół